top of page

Kargo ve İade

www.epadok.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için destek@epadok.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

Söz konusu talebinizde, iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin referans numaralarını, neden iade etmek istediğinizi ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi yazmanızı rica ederiz. Talebinizi takiben, en kısa sürede sizlerle iletişime geçilecek ve “İade Takip Numaranız” tarafınıza iletilecektir. 

Üretim hatası haricinde alıcı tarafından zarar görmüş veya eksik parçası bulunan ürünlerin iade talepleri kabul edilmemektedir.

Ürün iadelerinde kargo bedeli ürün bedelinden düşülecektir. İade edilecek ürünün kullanılmamış olması ve eksiksiz/hasarsız bir şekilde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Tarafımıza hasarlı bir şekilde ulaştırılan ürün iadelerinde ödeme yapılmamaktadır.

Müşteri isteğiyle üzerinde değişiklik yapılan ürünlerde para iadesi yapılmamaktadır. Taşıma sırasında hasar gören ürünler için teslimat sırasında hasar tutanağının tutulması gerekmekte olup, hasar tutanağı olmayan ürünler için değişim veya para iadesi yapılmayacaktır.

İadesi yapılan ürünün gerekli incelemeler sonrası yukarıdaki şartları yerine getirmesi durumunda, iade işlemi başlatılır ve gerekli bilgilendirme tarafınıza en kısa sürede yapılır. Onaylanan iade talepleri için, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre, iade talebi yapılan ürünün tarafımızca teslim alınmasıyla başlamaktadır.

Yardım etmek için buradayız

Sorularınız veya yardıma ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

bottom of page